какво е това
#1 Removed user 30.12.2016 09:51
High surf
62 Posts

колеги искам да се допитам до вас...какво е това ,мултащина или тарикатлъци8)8) 8) 8) 8) харесах си много добра 19-ка предложена от Ботев ГЛ на трансфера8) имаше оферта за играча от Girondins Bordeaux макс в кредит и някакво левро "мисля че беше 11"....пратих оферта макс и 45 левро и получих най смешното и странно съобщение:http://www.shampioni.com/?act=msgs&case=read&msg_id=19255755 и на другия ден Ботев продава 19-ката на Бордо за макса и 11 левро"може и без левро да го е дал":x :x :x това според вас какво е :мултащина или нарочно надуване на цената.Според мен тези два отбора са на един и същи собственик:странно прехвърляне на играчи,прехвърляне на кредит и какво ли не.Още повече че Бордото е с доста тъмно минало и е наказван за това.На въпросите ми отговаря само Бордото,а Ботев и глухоням да е --не вярвам да е сляп:x 8-| 8-|

#2 Girondins Bordeaux 30.12.2016 14:08
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Очакваме включване от Страйкер (rofl)

#3 Removed user 30.12.2016 15:59
High surf
62 Posts

тя и наглостта ти е като всичко друго ГОЛЯМА И КИРЛИВА(rofl) и какво като се обади Страйкъра:D няма ли право или може да ни обвиниш че сме мултаци(puke) (puke) вониш и продължаваш да се обливаш с воня(punch) що не пише и мултака ти ма а(rofl) (rofl) и като си толкоз открехната -кажи за какво ти е тази 19-ка че я взе,а мен ши ма караш 100 левро да слагам(puke) (puke) нека Ботев да ми каже условията си,каква си ти да ни се месиш..упс чакай забравих че ти е мулти отбор(puke) (puke) воня сте двамата страшна воня(puke) и лошото е че има още но за тях по нататък